JSON Field Utils (1.1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Text
eo: Teksto

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: Component
eo: Komponanto

en: Block
eo: Bloko

en: Position
eo: Loko

en: Subtitle
eo: Subtitolo
