JSON Field Utils (1.1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Title
is: Titill

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Image
is: Mynd

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Icons
is: Táknmyndir

en: Component
is: Íhlutur

en: Components
is: Íhlutir

en: Upload image
is: Hlaða upp mynd

en: Block
is: Blokk

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Position
is: Staðsetning

en: Tabs
is: Flipar

en: Head
is: Höfuð

en: About
is: Um

en: Allowed types: @extensions.
is: Leyfðar skráartegundir: @extensions.
