JSON Field Utils (1.1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Block
ku: بلۆک

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Subtitle
ku: ژێرنیشان

en: About
ku: دەربارە

en: pixels
ku: پیکسڵ
