JSON Field Utils (1.1.0-alpha3) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Text
se: Teaksta

en: Upload image
se: Bija gova neahttabáikái

en: Position
se: Virgi

en: About
se: Birra
