JSON Field Utils (1.1.0-alpha4) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Image
bn: ছবি

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Block
bn: ব্লক

en: Width
bn: প্রস্থ

en: About
bn: সম্পর্কে
