JSON Field Utils (1.1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Block
jv: Blok

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Link text
jv: Teks pranala

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: About
jv: Ngenani

en: pixels
jv: piksel
