JSON Field Utils (1.1.0-alpha7) - en to km translation catalogue (32 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: General
km: ទូទៅ​

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
