JSON Field Utils (1.1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Link
ne: लिङ्क

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Text
ne: अक्षर

en: Block
ne: ब्लक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: About
ne: बारेमा
