JSON Field Utils (1.1.0-alpha7) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
