JSON Field Utils (1.1.0-alpha7) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Suffix
os: Суффикс

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
