JSON Field Utils (1.1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок

en: General
kk: Басты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып
