JSON Field Utils (1.1.0-alpha8) - en to ml translation catalogue (16 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
