JSON Field Utils (1.1.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Text
ast: Testu

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
