JSON Field Utils (1.1.0-alpha9) - en to et translation catalogue (62 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: - None -
et: - Puudub -

en: Image
et: Pilt

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Rows per page
et: Ridu lehel

en: Text
et: Tekst

en: Icons
et: Ikoonid

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Upload image
et: Laadi pilt üles

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Gallery
et: Galerii

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: General
et: Üldine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Link text
et: Lingi tekst

en: Position
et: Asukoht

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Style
et: Stiil

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Texts
et: Tekstid

en: Tabs
et: Sakid

en: Apply
et: Rakenda

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Title text
et: Pealkirja tekst

en: About
et: Programmist

en: Column
et: Tulp

en: Embed
et: Manus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: pixels
et: pikslit

en: Delete item
et: Kustuta

en: Row
et: Rida

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Machine name:
et: Masinloetav nimi:

en: Alternative text
et: Alternatiivne tekst

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Maximum dimensions
et: Maksimaalsed mõõtmed

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
et: Drupali failide kaustas asuv alamkaust, kuhu salvestatakse üles laetud pildid.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
et: Kui on jäetud määramata, siis on üleslaetud failide maksimaalne suurus piiratud PHP maksimaalse failide üleslaadimise piiranguga @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
et: Pildid, mis on nendest mõõtmetest suuremad, skaleeritakse väiksemaks.

en: Allowed types: @extensions.
et: Lubatud tüübid: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
et: Pildid peavad olema suuremad kui <strong>@min</strong> pikslit. Pildid, mis on suuremad kui <strong>@max</strong>, tehakse väiksemaks.

en: @size limit.
et: @size limiit.
