JSON Field Utils (1.1.0-alpha9) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Upload image
ps: انځور پورته کول

en: Block
ps: غونډ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: General
ps: ټوليز

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Style
ps: ډول

en: width
ps: پلنوالى

en: height
ps: لوړوالی

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: Column
ps: ستن

en: Embed
ps: نصبول

en: Row
ps: کتار
