JSON Field Utils (1.1.0-alpha12) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Rows per page
hu: Az oldalon megjelenő sorok száma

en: Text
hu: Szöveg

en: Icons
hu: Ikonok

en: Component
hu: Összetevő

en: Components
hu: Összetevők

en: Upload image
hu: Kép feltöltése

en: Block
hu: Blokk

en: Bottom
hu: Alja

en: Gallery
hu: Galéria

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: General
hu: Általános

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Style
hu: Stílus

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Add new item
hu: Új elem hozzáadása

en: Texts
hu: Szövegek

en: Tabs
hu: Fülek

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Subtitle
hu: Alcím

en: Title text
hu: Cím szövege

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Column
hu: Oszlop

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: pixels
hu: képpont

en: Delete item
hu: Elem törlése

en: Row
hu: Sor

en: Add tab
hu: Fül hozzáadása

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Machine name:
hu: Programok által olvasható név:

en: Alternative text
hu: Alternatív szöveg

en: Cell
hu: Cella

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Component name
hu: Összetevő neve

en: Custom classes
hu: Egyéni osztályok

en: Responsive image
hu: Alkalmazkodó kép

en: Maximum dimensions
hu: Legnagyobb méretek

en: Upload directory
hu: Feltöltési célmappa

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
hu: A feltöltött képeket tároló könyvtár, a Drupal <em>files</em> könyvtárához képest relatívan megadva.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
hu: Üresen hagyva a fájlméret korlátja a PHP által meghatározott maximális fájlméret lesz, vagyis @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
hu: Az ennél nagyobb képek kisebbre lesznek méretezve.

en: Allowed types: @extensions.
hu: Engedélyezett típusok: @extensions.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
hu: Képeknek <strong>@min</strong> képpontnál nagyobbnak kell lenniük, a <strong>@max</strong> képpontnál nagyobbak viszont le lesznek kicsinyítve.

en: @size limit.
hu: @size korlát.

en: Embed type
hu: Beágyazástípus

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
hu: A kiterjesztések nevét vesszővel vagy szóközzel kell elválasztani. A kiterjesztések neve csak kisbetűket és számokat tartalmazhat, valamint a speciális karakterek közül csak a pontot („.”) és aláhúzást („_”), ám ezek nem állhatnak sem a kiterjesztés elején vagy végén és egymás mellett sem.
