Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Remove
cs: Odstranit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Terms
cs: Termíny

en: Invoice
cs: Faktura

en: Payment
cs: Platba

en: here
cs: zde

en: Tax name
cs: Název daně

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Percentage
cs: Procenta

en: Rate
cs: Hodnocení

en: VAT
cs: DPH

en: Tax
cs: Daň
