Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Refresh
eu: Berritu

en: ID
eu: IDa

en: Terms
eu: Terminoak

en: here
eu: hemen

en: Display label
eu: Etiketa erakutsi

en: Rate
eu: Balorazioa

en: Saving...
eu: Gordetzen...
