Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: ID
fa: شناسه

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Payment
fa: پرداخت

en: here
fa: اینجا

en: Display label
fa: عنوان نمایشی

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Rate
fa: نرخ

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده

en: Tax
fa: مالیات

en: Tax type
fa: نوع مالیات
