Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: ID
sr: ИД

en: Display label
sr: Прикажи ознаку

en: Payment method
sr: Начин плаћања
