Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Development
am: ልማት

en: Remove
am: አስወግድ

en: ID
am: አይዲ

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ
