Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Remove
bg: Премахни

en: Refresh
bg: Обновяване

en: here
bg: Тук

en: Production
bg: Продукт
