Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը
