Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Development
fa: توسعه

en: Remove
fa: حذف

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: ID
fa: هویت

en: Display label
fa: عنوان نمایشی
