Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Remove
ar: حذف

en: Refresh
ar: تحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Terms
ar: المصطلحات

en: here
ar: هنا

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: Payment method
ar: طريقة الدفع
