Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Remove
ca: Elimina

en: Refresh
ca: Refresca

en: Terms
ca: Termes

en: Invoice
ca: Factura

en: Payment
ca: Pagament

en: here
ca: aquí

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Payment method
ca: Mètode de pagament

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Rate
ca: Impost

en: VAT
ca: IVA

en: Tax
ca: Impostos
