Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Remove
gl: Quitar

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Payment
gl: Pagamento

en: here
gl: aquí

en: Payment method
gl: Método de pago

en: Rate
gl: Valoración

en: VAT
gl: IVA

en: Tax
gl: Imposto

en: Tax type
gl: Tipo de imposto
