Drupal QuickBooks Integration (8.x-1.0-rc2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Remove
pl: Usuń

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Terms
pl: Terminy

en: Payment
pl: Płatność

en: here
pl: tutaj

en: Production
pl: Produkcja

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę

en: Payment method
pl: Metoda płatności

en: Percentage
pl: Procenty

en: Rate
pl: Oceń

en: Tax
pl: Podatek

en: Component name
pl: Nazwa komponentu

en: Tax type
pl: Typ podatku
