JIRA Issue Collector (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Roles
ru: Роли

en: Embed code
ru: Код вставки

en: Role specific visibility settings
ru: Настройки видимости для ролей

en: Page specific visibility settings
ru: Настройки видимости для страницы
