JIRA Issue Collector (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Roles
sv: Roller

en: Javascript
sv: JavaScript

en: Role specific visibility settings
sv: Rollspecifika visningsinställningar

en: Page specific visibility settings
sv: Sidspecifika visningsinställningar
