Jira REST (8.x-3.2) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Save
hy: Պահպանել

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ

en: URL of the JIRA instance
hy: Ձեր JIRA-ի URL-ն

en: Enter the URL of your JIRA instance (e.g. https://yourjira.com:8443)
hy: Մուտքագրեք Ձեր JIRA-ի URL-ն (օր. https://jira.com:8443)

en: URL must not end with "/"
hy: URL-ն չպետք է ավարտվի «/»-ով

en: Username of the default user to connect to JIRA
hy: JIRA-ին միանալու համար լռելյայն օգտվողի օգտանունը

en: Enter the username used as default to connect to you JIRA instance (e.g. admin)
hy: Մուտքագրեք այն օգտանունը, որն օգտագործվում է լռելյայն՝ Ձեր JIRA-ին միանալու համար (օր. admin)

en: Enter the default transition ID to close an issue with jira_rest_closeissuefixed()
hy: Մուտքագրեք լռելյայն փոխարկման ID-ն՝ խնդիրը jira_rest_closeissuefixed()-ով փակելու համար

en: Enter the default transition ID to resolve an issue with jira_rest_resolveissuefixed()
hy: Մուտքագրեք լռելյայն փոխարկման ID-ն՝ խնդիրը jira_rest_resolveissuefixed()-ով լուծելու համար

en: Transition id must be a numeric value
hy: Փոխարկման ID-ն պետք է լինի թվային արժեք

en: Providing methods to modify JIRA issues out of Drupal via REST.
hy: Մեթոդների տրամադրում JIRA-ի խնդիրները Drupal-ից դուրս փոփոխելու համար՝ REST-ի միջոցով:

en: jira-php-api library installed
hy: jira-php-api գրադարանը տեղադրված է

en: jira-php-api library is not available
hy: jira-php-api գրադարանը հասանելի չէ

en: Jira REST could not be installed because the jira-php-api library is not available. Please run a "composer update" in drupal root.
hy: Jira REST-ը չի կարող տեղադրվել, քանի որ jira-php-api գրադարանը հասանելի չէ: Խնդրվում է կատարել «composer update»՝ Drupal-ի արմատում (root):

en: Jira REST Config
hy: Jira REST-ի կարգավորում

en: Configure Jira REST e.g. connection parameters
hy: Կարգավորեք Jira REST-ը, օր. կապի կարգավորումներ

en: Jira REST Configuration
hy: Jira REST-ի կարգավորումները

en: Jira Rest Test
hy: Jira Rest Փորձարկում
