Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: About
lt: Apie

en: Web services
lt: Web paslaugos
