Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Validate
pl: Walidacja

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web
