Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: About
ar: حول

en: Web services
ar: خدمات الويب
