Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu
