Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Password
az: Parol

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: About
az: Haqqında

en: Web services
az: Veb xidmətləri
