Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
