Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Username
bg: Потребителско име

en: Password
bg: Парола

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Web services
bg: Уеб услуги
