Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: About
ca: Detalls

en: Web services
ca: Serveis web
