Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: About
da: Om

en: Web services
da: Web-services
