Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Validate
de: Überprüfen

en: - Please select -
de: - Bitte auswählen -

en: About
de: Über

en: Web services
de: Web-Dienste

en: User/password
de: Benutzer/Passwort

en: Credential provider
de: Zugangsdatenanbieter
