Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: About
el: Περί

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
