Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Validate
es: Validar

en: About
es: Acerca de

en: Web services
es: Servicios web
