Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Parool

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused
