Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: About
fi: Tietoja

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
