Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Username
fil: Bansag

en: Password
fil: Hudyat

en: Default
fil: Pamantayan

en: Web services
fil: Mga serbisyo ng web
