Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Password
fr: Mot de passe

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Validate
fr: Valider

en: About
fr: À propos

en: Web services
fr: Services Web
