Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web
