Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ
