Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
